Course Image Підвищення енергетичної ефективності будівель

Курс "Підвищення енергетичної ефективності будівель" присвячений питанням проведення термомодернізації будівель, та зменшення їх рівня енергоспоживання. Курс розрахований на керівників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), керівників об'єднаних територіальних громад (ОТГ), керівників підприємств усіх форм власності, власників приватних будинків, а також усіх бажаючих. 

Актуальність курсу

Більшість українських будівель наразі витрачають на своє функціонування щонайменше ніж у 5 разів більше енергії ніж у країнах ЄС, що, враховуючи глобальну світову екологічну кризу та важкий економічний стан України, не може бути прийнятним. Курс "Підвищення енергетичної ефективності будівель" базується на реальних прикладах термомодернізації житлових та громадських будинків, що були виконані як у країнах ЄС, так і в Україні, а також на передових світових досягненнях у галузі енергозбереження, включаючи поступовий перехід на альтернативні джерела енергії.

Мета курсу

Інформаційна допомога керівникам ОСББ, ОТГ, та іншим власникам будівель провести термомодернізацію будівельного фонду.

Особливості курсу

У процесі навчання будуть розглядатися методи комплексної термомодернізації будівель, у тому числі огороджувальних конструкцій та усіх її інженерних систем. Особливу увагу буде приділено правовим, організаційним та економічним питанням, у тому числі особливостям взаємодії власників із урядовими та будівельними, організаціями та отримання фінансування у спеціалізованих фондах і програмах.